LASTBILER, 2 stk, anden halvdel af det 20. århundrede.

183248. LASTBILER, 2 stk, anden halvdel af det 20. århundrede.

Volvo med trailer, plast, Emek-Muovi Oy, Finland. Længde 35 + 27 cm.
GMC med trailer, metal. Nylint Corp., USA. Længde 25 + 40 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.535