LEGETØJSBIL, litografisk metalplade, Sinsei, Japan, 1960'erne.

183234. LEGETØJSBIL, litografisk metalplade, Sinsei, Japan, 1960'erne.

Batteridrevet. Længde ca. 27 cm.

Slitage, mindre rust.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mindre rust.

Antal besøg: 809