MANDOLIN, Levin, model nr.: 54, 1900-tallet.

1828762. MANDOLIN, Levin, model nr.: 54, 1900-tallet.

Længde ca 62,5 cm.
Serienummer 376081.
Taske medfølger.

Brugsslitage. Ridser. Den ene stemmeskrue lidt skæv.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 62,5 cm.
Serienummer 376081.
Taske medfølger.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.673