BORD med skuffe, omkring århundredeskiftet 1900.

182707. BORD med skuffe, omkring århundredeskiftet 1900.

Hvidmalet med drejede ben Længde 72, bredde 49, højde 76 cm.

Slitage, mærker, ridser. Senere maling med farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 519