ASKFAT, glas, design Elis Berg, Kosta.

182671. ASKFAT, glas, design Elis Berg, Kosta.

Dekoration af teksten "Livet har ingen mening uden dig" Signeret "Kosta BH 804".
Diameter ca 19 cm. Højde ca 4 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 1.926