GÖRAN FOLCKER. Under vand. Olie på lærred. Monogram signeret GF.

18263. GÖRAN FOLCKER. Under vand. Olie på lærred. Monogram signeret GF.

41 x 33 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Göran Folcker (1920–2000)

Få foretaget en gratis vurdering!

41 x 33 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Göran Folcker (1920–2000)

Antal besøg: 1.889