MEDICINSKAB, Baisch, Tyskland, 1950'erne.

182512. MEDICINSKAB, Baisch, Tyskland, 1950'erne.

Hvid og sort metalplade. Ni skuffer med glasplade og løst værktøjsstativ. Skab med glashylde.

Højde: 105 cm Bredde: 40 cm Længde 80 cm.

Brugsslitage, en spids til hyldeophænget mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.234