MAX MÜLLER (BK). HANS ATELIER. 'indianere', tegning.

1824655. MAX MÜLLER (BK). HANS ATELIER. 'indianere', tegning.

Max Müller (1946-2019), tegning, 'Indianer', signeret og dateret nederst til venstre: '14', indrammet i passepartout, billedstørrelse ca.: 15 x 10 cm, mål med passepartout: 35 x 25 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 425