SPISEBORD, England, 1900-tallet.

182287. SPISEBORD, England, 1900-tallet.

Bestående af to dele. Totallængde 73 + 73 bredde 114,5 højde 70 cm. 1 tillægsblad på 62 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser.

Antal besøg: 600