BLOMSTERBORD, String, 1950'erne / 60'erne.

182268. BLOMSTERBORD, String, 1950'erne / 60'erne.

Chassis i metal. Mahogni fineret kant. Længde 87, bredde 26, højde 55 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.607