VÆGPENDUL, første halvdel af det 20. århundrede.

182082. VÆGPENDUL, første halvdel af det 20. århundrede.

højde 52,5 cm bredde 50 cm dybde 12 cm.

Brugsslitage omkring tallet fire mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Frufällans Auktionshus
Antal besøg: 390