BARTOLOMÉ ESTEBAN MURILLO. EFTER. Olie på lærred, usigneret. 1800-tallet.

181941. BARTOLOMÉ ESTEBAN MURILLO. EFTER. Olie på lærred, usigneret. 1800-tallet.

Blomsterpige. Mål 132 x 110 cm.

Rammeskade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammeskade.

Antal besøg: 3.983