LOUIS ZELIG. Figur mod blå. Olie på lærred, signeret.

181927. LOUIS ZELIG. Figur mod blå. Olie på lærred, signeret.

58 x 11 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Louis Zelig (1922–1993)

Få foretaget en gratis vurdering!

58 x 11 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Louis Zelig (1922–1993)

Antal besøg: 1.003