SPISESKAB, Nyrenæssance, slutningen af 1800-tallet.

181771. SPISESKAB, Nyrenæssance, slutningen af 1800-tallet.

Fineret med valnød. Skabe dekoreret med hylder. Tre skuffer. Udtrækkelig disk. Længde 154, bredde 60, højde 235 cm.

Slitage, enkelte revner, nogle låsestempler mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 741