Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Garpenhus Auktioner
Kunst
Malerie
WILLIAM WESTALL. Landskab. Olie på lærred. Signeret W Westall.
181757. WILLIAM WESTALL. Landskab. Olie på lærred. Signeret W Westall.
20x40,5 cm.
Vis hele teksten
Lidt snavset.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
20x40,5 cm.
Vis hele teksten
Lidt snavset.
Garpenhus Auktioner
Antal besøg:
871