FOOD SERVICE, 46 dele, Pierre-Joseph Redouté, Les Roses Classiques, Schumann Arzberg.

181732. FOOD SERVICE, 46 dele, Pierre-Joseph Redouté, Les Roses Classiques, Schumann Arzberg.

Blomsterdekoration baseret på Pierre-Joseph Redoutés akvarelmalerier og guldkant.

12 flade tallerkener, diameter 24 cm.
12 dybe tallerkener, diameter 22,5 cm 12 små tallerkner, diameter 19,5 cm Terrin Sauce sandwich med fad 2 skåle 3 serveringsfade 2 lysestager Vase.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 3.656