PLADER, 16 stk. "spis ribben", Gustavsberg.

181596. PLADER, 16 stk. "spis ribben", Gustavsberg.

7 plader, 4 plader og 5 dybe.

Brugsslitage, ridser. Noget misfarvning. En hårgrænse i en af pladerne.

Få foretaget en gratis vurdering!

7 plader, 4 plader og 5 dybe.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 705