MARÍA PEPA ESTRADA. Inde.

MARÍA PEPA ESTRADA. Inde.
1815231. MARÍA PEPA ESTRADA. Inde.

Olie på lærred Signeret og dateret 1973. På rammen stempel fra Procer-galleriet i Barcelona 46x61,5 cm.

I god stand. Lidt slid på billedlaget. Stukeret og malet træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 862