SPISEGRUPPEN, 5 dlr, teaktræ, 60er.

1814688. SPISEGRUPPEN, 5 dlr, teaktræ, 60er.

Bord med to indsatsplader, højde 74 cm, diameter 110 cm, bredde på pladerne 40 cm, fire stole med sædehøjde 44 cm.

Brugsslitage, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mindre ridser.

Antal besøg: 1.315