Kommode, ROKOKOSTIL, TIDLIGT 20. ÅRHUNDREDE.

1812082. Kommode, ROKOKOSTIL, TIDLIGT 20. ÅRHUNDREDE.

Fineret med mahogni, dekorative messingbeslag, top af grønmeleret kalksten, højde 80 cm, 99x47,5 cm.

Noget finerbrud. Nøglen mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 514