SUPPEKOPPERE i sølv i original trææske. Et par. Elona. Signeret Elon Arenhill.
181131. SUPPEKOPPERE i sølv i original trææske. Et par. Elona. Signeret Elon Arenhill.
Et par suppekopper i svensk sølv med stemplet kant 1 stk stemplet, SSA, design Elov Arenhill, ELONA, M (Malmö), svensk kattefod, 925, N10 (1987), sterling 1 stkSSA, design Elov Arenhill, ELONA, M (Malmö) , Svensk kattefod, 925, N10 (1987), 999/000, Fin sølv Ask mahogni bejdset med træfatning.
Tilstand med ridser på undersiden af kobberet og æsken.