KISTA, alllmoge, dateret 1716.

181030. KISTA, alllmoge, dateret 1716.

Længde 138, bredde 62, højde 60 cm.

slitage og revner, senere malet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 846