ALBERT LLUCH BLAYA. Landskab.

ALBERT LLUCH BLAYA. Landskab.
1809589. ALBERT LLUCH BLAYA. Landskab.

To akvareller på papir Signeret. En af dem, dateret 1983, på bagsiden 13,7x20 cm; 12,5 x 16,5 cm.

Spor af klæbemiddel på bagsiden. Mindre fejl i hjørnerne.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 692