GLAS, 12 stk, etiket mærkning Murano, 20. århundrede.

180930. GLAS, 12 stk, etiket mærkning Murano, 20. århundrede.

Ætset indretning. Sølvkant. Højde 10 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.911