TÆPPE, rölakan, 20. århundrede, monogram signeret HH.

180881. TÆPPE, rölakan, 20. århundrede, monogram signeret HH.

305 x 195 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

305 x 195 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.757