SENG, gustaviansk stil, 20. århundrede.

180830. SENG, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Hvidlakeret, meleret, dekoreret med fyrrekogle, båndroset og kanel. Bredde 105 cm. Længde 200 cm.

Der mangler 2 nødder. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.076