FIGUR, udskåret og malet træ, monogram signeret SL.

180805. FIGUR, udskåret og malet træ, monogram signeret SL.

Højde ca 20,5 cm.

Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 20,5 cm.

Have på.

Antal besøg: 675