VÆGSKAB, Skåne, originalt malet, mærket OJS, dateret 1829.

180699. VÆGSKAB, Skåne, originalt malet, mærket OJS, dateret 1829.

Vægskab, oprindeligt malet, Skåne dateret 1829.
Bredde 74 cm Dybde 28 cm Højde 95 cm (med kam).

Manglende lås.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Manglende lås.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.611