FOODSERVICE DELE, 22 stk. Rörstrand, Japan.

180515. FOODSERVICE DELE, 22 stk. Rörstrand, Japan.

Dybe tallerkener 6 stk, 27 cm Flade tallerkener 6 stk, 26 cm Serveringsfad 2 stk, 30 cm Tallerken 1 stk, 22 cm Salatjernsskåle 7 stk.

Brugsslitage, krakeleringer, Kantstødt i en dyb tallerken og en revne i en dyb tallerken.
3 salatskåle limet og Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Frufällans Auktionshus
Antal besøg: 576