THORILD OLSSON. ALVARET, ÖLAND.

1804246. THORILD OLSSON. ALVARET, ÖLAND.

Signeret og dateret 1960, olie på lærred 60x73 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 715