JUST ANDERSEN. VASE, samt LYS, Bronze.

1804097. JUST ANDERSEN. VASE, samt LYS, Bronze.

Vase mes dekoration i relief på to sider af Don Quixote og Sancho Panza. omkring 1930'erne stemplet. Højde 22 cm.
Lysestager 1 par på fødder, højde ca 12 cm.

Brugsslitage, ridser, lejlighedsvis irritation.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 477