EDUARDO ARROYO. "Parmi les peintres".

1803913. EDUARDO ARROYO. "Parmi les peintres".

Signeret silketryk, nummereret 11/50 og dateret 1973. Lavet af Rava og redigeret af MA i Milano 16x24,6 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

I god stand.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.194