SAFIR ØRERINGE Guld 585.

SAFIR ØRERINGE Guld 585.
1802083. SAFIR ØRERINGE Guld 585.

stemplet gult guld 585 (14 karat), ca. 0,62 gram, et par ørestikker sat med rundskåret safir i glat ramme, Ø ca. 3 mm, tot. 2 stykker.

Meget velbevaret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Meget velbevaret.

Antal besøg: 448