OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. KVINDEBRYST i gips, midten af det 20. århundrede. Usigneret.

180191. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. KVINDEBRYST i gips, midten af det 20. århundrede. Usigneret.

Højde 38 cm.

Mindre ridsemærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 38 cm.

Mindre ridsemærker.

Antal besøg: 1.089