BORDPENDUL, Paris, Japy & Co, 1878.

180135. BORDPENDUL, Paris, Japy & Co, 1878.

Forgyldt bronze. Rokoko etui. Pendel medfølger. Højde 34 cm.

Ikke funktionstestet.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke funktionstestet.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 979