JOHAN KROUTHÉN. Olie på lærred. Signeret og dateret 1925.

180103. JOHAN KROUTHÉN. Olie på lærred. Signeret og dateret 1925.

Have med rødmalet sommerhus og blomstrende æbletræer.100 x 70 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.283