STRING HYLDE, gulvmodel. 1950'erne / 60'erne.

180056. STRING HYLDE, gulvmodel. 1950'erne / 60'erne.

4 gavle, højde 220 cm. 3 avishylder. 14 hylder, 20 x 78 cm. 4 hylder, 30 x 78 cm. Afvigende modeller på hylderne, forskellig fineret.

Slitage, ridser, mærker, skader i form af huller på nogle af hyldernes toppe og limede papirrester.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.591