ASGER JORN. Farve litografi.

ASGER JORN. Farve litografi.
1800383. ASGER JORN. Farve litografi.

Trop Tard (Druckgrafik, 349), signeret og nummereret Epreuve d'artiste. Dateret -69, 67x50 cm.
(Almindelig oplag 75 eksemplarer).

Lidt gulnet.

Kunstner/designer

Asger Jorn (1914–1973)

Tema

Auctionet fine art sale

Få foretaget en gratis vurdering!

Lidt gulnet.

Kunstner/designer

Asger Jorn (1914–1973)

Tema

Auctionet fine art sale

Antal besøg: 894