PABLO PICASSO (1881-1973). Tete d'homme a la pipe.
180021. PABLO PICASSO (1881-1973). Tete d'homme a la pipe.
Litografi, på lagt papir, signeret nederst til venstre (faksimile), dateret 5.1.69 og håndnummereret 1303/2000, 76,5 cm x 57 cm eller 62,5 cm x 47,5 cm.