HYLDE, Hans J Wegner.

HYLDE, Hans J Wegner.
1800189. HYLDE, Hans J Wegner.

HANS J. WEGNER, hylde, RY 21, Ry Möbler, Danmark 1950'erne.

Teaktræ. To sektioner med sidedelere. Længde 100, dybde 18, højde 23 cm.

Brugsslitage, hårdere nogle steder, pletter, skår, flere ekstra huller.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.447