MICHAEL THOROGOOD, 20TH CENTURY. INSEKTSUNDERSØGELSER.

1799985. MICHAEL THOROGOOD, 20TH CENTURY. INSEKTSUNDERSØGELSER.

olie på lærred, signeret nederst til venstre, 46 x 36 cm, uindrammet.
Fra A North London Apartment.

nogle overflademærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fra A North London Apartment.

nogle overflademærker.

Rushbrooks Auctioneers
Antal besøg: 516