HAVEMØBLER, 6 dele, støbejern. Midten af det 20. århundrede.

179952. HAVEMØBLER, 6 dele, støbejern. Midten af det 20. århundrede.

5 stole og 1 rundt bord. Diameter 65 cm. Ekstra pude medfølger.

Slitage, defekter, rust, snavs, revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 906