HAVEMØBLER, 6 dele, støbejern. Midten af det 20. århundrede.

179948. HAVEMØBLER, 6 dele, støbejern. Midten af det 20. århundrede.

5 stole med hynder og 1 rundt bord. Diameter 65 cm.

Slitage, mærker revner, defekter, rust, snavs. Der mangler 1 skrue under bordet, dog står bordet stabilt uden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.307