HALSKÆDE, Sterling sølv, tand.

1797997. HALSKÆDE, Sterling sølv, tand.

Halskæde i sterling sølv med tand Vedhæng højde 2,7 cm Halskæde længde 39,5 cm Halskæde stemplet 925, FBM Vægt 22,15 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 481