SKÅL, sølv, 900, Tyrkiet.

SKÅL, sølv, 900, Tyrkiet.
1797635. SKÅL, sølv, 900, Tyrkiet.

Oval skål med gennembrudt dekoration.
Stemplet 900 E54 Længde ca 18,5 cm Vægt ca 302 gram.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 435