SEKRETÆR i engelsk stil. 1950'erne.

179724. SEKRETÆR i engelsk stil. 1950'erne.

Sekretær med 8 skuffer og to skabe. Skrivetavle i rødt læder Riflet ben, og medaljoner ved knogleleddet Damemodel Højde, 98 cm Bredde, 90 cm Dybde.

Brugsslitage med ridser mindre skader Skrivetavle med skrammer og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.664