Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Garpenhus Auktioner
Kunst
Malerie
LEIF MATTSSON. Kunstner ved staffeli. Olie på lærred. Signeret L Mattsson -82.
17950. LEIF MATTSSON. Kunstner ved staffeli. Olie på lærred. Signeret L Mattsson -82.
25 x 17 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
25 x 17 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Garpenhus Auktioner
Antal besøg:
2.615