KISTA, første halvdel / midten af det 19. århundrede.

179453. KISTA, første halvdel / midten af det 19. århundrede.

Længde 110, bredde 59, højde 60 cm.

Aldersrelateret slitage, låsedel på låg mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 726