EL-MÅLER, 4 stk, Siemens, AEG, Tavocord, første halvdel af det 20. århundrede.

179352. EL-MÅLER, 4 stk, Siemens, AEG, Tavocord, første halvdel af det 20. århundrede.

Multimeter AV-Ω Multizet fra Siemens; D S. & Halske / S. 50'er Multimeter Tavocord Ω / V, første halvdel af det 20. århundrede Voltmeter AEG (Algemeine Elektricitäts-Gesellschaft) Første halvdel af det 20. århundrede Strømmåler, ukendt mærke.

ikke efterset, samt generel slitage, skalskade på Siemens multimeter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.953