Kommode, engelsk stil, 20. århundrede.

179316. Kommode, engelsk stil, 20. århundrede.

Kommode, valnøddefiner, mahogni, engelsk stil, 1900-tallet Bredde 50 cm Dybde 36 cm Højde 75 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 608